Danny Rose wierzy w sukces Tottenhamu – “Możemy rozegrać najlepszy sezon w historii klubu”
24.04.2019

Pomimo wielu przeciwności losu, Tottenham rozgrywa całkiem udany sezon. Ekipa z Londynu ma bardzo duże szanse na zakończenie sezonu w czołowej czwórce. Oczywiście wszyscy kibice mają również na uwadze fakt, iż “Koguty” będą walczyć z Ajaksem o finał Ligi Mistrzów. Jak przyznał Danny Rose, piłkarze zdają sobie sprawę, że klub może rozegrać najlepszy sezon w historii. 

Defensor Tottenhamu po problemach zdrowotnych na przełomie października i listopada, zaczął odgrywać kluczową rolę w układance Mauricio Pochettino. 28-letni Anglik dość regularnie pojawia się w pierwszym składzie “Kogutów”. W momentach, gdy Rose nie znajduje się w wyjściowej jedenastce, lewy obrońca zasila zespół z ławki rezerwowych.

W ostatniej rozmowie z mediami, Danny Rose przyznał w wywiadzie, że drużyna ma świadomość jak ważny sezon rozgrywa – Nic jeszcze się nie skończyło. Powróciliśmy do swojego domu (mowa o stadionie “Kogutów) i mamy ogromną szansę, by rozegrać najlepszy sezon w historii klubu. Przed nami bardzo ważny mecz przeciwko “Młotom”, a później rozegramy jeszcze ważniejsze spotkanie z Ajaksem. 

Terminarz Tottenhamu w Premier League do końca sezonu nie jest najtrudniejszy, jednakże “Koguty” w każdej rywalizacji muszą zachować pełną koncentrację. Klub ze stolicy Anglii zagra u siebie z West Hamem oraz Evertonem, natomiast na wyjeździe powalczy o trzy punkty z Bournemouth.

Odbierz darmowy zakład 20 zł