Balotelli też oglądał mecz. Odniósł się do “jakiegoś tam” numeru 7 z Juve
02.05.2019

Mario Balotelli, znany jako ogromny, nie do końca spełniony talent, wraca do nas co jakiś czas. Coraz rzadziej z powodu świetnych występów, chociaż trzeba przyznać, że po przenosinach do Marsylii odżył. Tym razem jednak zabawił się w eksperta.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Spotkania Ligi Mistrzów na tym etapie są wyjątkowe z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że po prostu jest ich tak mało, iż chcąc nie chcąc mówi o nich cały świat. Czasem z powodu kontrowersji, czasem wyjątkowej nudy, a czasem świetnego poziomu. Mecz Barcelony z Liverpoolem przyniósł nam na szczęście tę ostatnią okoliczność.

Mecz nie miał jednego, jedynego bohatera. Większość zawodników zagrała na wysokim, świetnym poziomie, jednak był ktoś, kto znów w odpowiednim momencie wyszedł przed szereg.

Był to oczywiście Leo Messi, który przez cały mecz starał się kontrolować środek pola i rozgrywać piłkę, by ostatecznie dobić Liverpool. Jego uderzenie z rzutu wolnego było fenomenalne, wprawiło w zachwyt cały świat – także wspomnianego zawodnika Marsylii. – Messi to fenomen. Dla dobra futbolu nie porównujcie go już nigdy do siódemki z Juve – napisał Balotelli na swojej instagramowej relacji.

Być może nie jest to ani przestępstwo, ani wyjątkowy brak szacunku, jednak określenie Cristiano Ronaldo jako po prostu “siódemkę Juve” na pewno w zamyśle nieco umniejsza Portugalczykowi. Cóż – obu zawodnikom należy się ogromny szacunek i uznanie, ale trzeba przyznać, że ten rok należy do Argentyńczyka. Znów wspiął się na absolutny szczyt. Dla dobra całej piłki, oby na jak najdłużej.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO