Nowy trener Juventusu? Cristiano Ronaldo ma swojego faworyta!
20.05.2019

Przed zarządem Juventusu bardzo ważna decyzja. Czas wybrać szkoleniowca, który zastąpi Massimiliano Allegriego. Patrząc na dokonania Włocha, nie będzie to łatwe zadanie. W związku z tym, zapewne przydadzą się rady niektórych osób. Według mediów z Półwyspu Apenińskiego, Cristiano Ronaldo podsunął swój pomyśl. Wybór Portugalczyka może nieco dziwić. 

Od momentu, gdy Juventus oficjalnie potwierdził, iż Massimiliano Allegri nie będzie prowadzić zespołu w sezonie 2019/2020, media starają się wytypować następcę Włocha. Pojawia się wiele nazwisk. Deschamps, Pochettino czy Inzaghi. Swoje zdanie na temat nowego trenera podobno ma także największa gwiazda drużyny, Cristiano Ronaldo.

Jak informuje La Gazzetta dello Sport, Portugalczyk zasugerował… Mourinho na nowego szkoleniowca “Starej Damy”. Jose współpracował już z piłkarzem podczas swojej przygody w Realu Madryt. W trakcie pracy trenera, media dość często dyskutowały o relacjach na linii Mourinho-Ronaldo. Jeśli obecne doniesienia włoskich źródeł są zgodne z prawdą, to wszelkie konflikty sugerowane przez media były zapewne zwykłym wymysłem prasy.

Na przeszkodzie pracy Mourinho w Turynie może stanąć przeszłość Portugalczyka. Jak wiadomo, Jose pracował już w Serie A, a dokładniej w Interze. Przygoda szkoleniowca z mediolańską ekipą była bardzo udana i emocjonalna. Kibice Interu zapewne nie mogą sobie wyobrazić, by 56-letni szkoleniowiec zasiadł na ławce trenerskiej ligowego rywala.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!