Conte skomenotwał transferowe plotki. Padły pytania o Lukaku i Sancheza!
31.05.2019

Antonio Conte oficjalnie dziś rozpoczął swoją przygodę z Interem. Na pierwszej konferencji Włocha nie mogło zabraknąć pytań o transferu do klubu. 49-latek starał się jednak wybrnąć z tej sytuacji i nie zdradził zbyt dużo. 

W ostatnich tygodniach angielskie oraz włoskie media bardzo często informowali o przenosinach do Mediolanu takich zawodników jak Alexis Sanchez oraz Romelu Lukaku. Obaj gracze Manchesteru United są chętni na przenosiny do Włoch, ale według Conte póki co nie doszło do żadnych spotkań.

– Myślę, że teraz bardzo trudno o tym mówić. Na pewno mamy w planach ulepszenie tego zespołu. Jednak najważniejsze jest to, aby obecni piłkarze, ja oraz cały klub mieli na tyle ambicji do zmniejszenia luki między nami a mistrzem Włoch. Nie spotkaliśmy się z Lukaku. Takie pytania jednak należy zadawać dyrektorowi sportowemu, który się tym zajmuje. Teraz koncentrujemy się na pierwszym kroku wykonanym z drużyną i wspólnej pracy.

Zapytany o Sancheza, Conte zaśmiał się i stwierdził:

– Ponownie pytacie mnie o rynek transferowy. Powtarzam: musicie porozmawiać o tym z dyrektorem sportowym – to jego sprawa.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!