Czterech obrońców opuści Manchester United? Na stole oferta z MLS
02.06.2019

Obecne letnie okienko transferowe będzie czasem wielu przetasowań w Manchesterze United. Największe zmiany czekają linie obrony, z której może odejść nawet czterech piłkarzy.

Kończące się kontrakty Matteo Darmiana, Antonio Valencii oraz spore problemy Marcos Rojo ze zdrowiem powodują, że całej trójki nie zobaczymy już w przyszłym sezonie na Old Trafford. Za ich przykładem może podążyć Ashley Young, który otrzymał lukratywną ofertę z MLS – konkretnie od DC United.

Byłaby to dość zaskakująca decyzja ze względu na fakt, ze obrońca kilka miesięcy temu otrzymał nowy kontrakt. Dodatkowo Anglik od jakiegoś już czasu pełni role kapitana drużyny, po tym jak Antonio Valencia przez urazy został niemalże na stałe wykluczony ze składu. Mimo to angielskie media sugerują, że Young zastanawia się, czy nie dołączyć do zespołu, w którym występuje Wayne Rooney.

W Stanach Zjednoczonych zawodnik „Czerwonych Diabłów” mógłby liczyć na równie wysokie zarobki. Dla United z pewnością byłby to lekki cios, ale Ole Gunnar Solskjaer tak czy siak zapewne poprosił zarząd o sprowadzenie dodatkowego prawego obrońcy. Według ostatnich doniesień, najpoważniejszym kandydatem jest Thomas Meunier.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO