Agent Cristiano Ronaldo: “Spytał mnie, czy dołączę do Juventusu”
10.06.2019

Niejednokrotnie zdarza się, że piłkarze odgrywają kluczowe role w transferach innych zawodników. Podobny wyczyn najwidoczniej chce zrealizować Cristiano Ronaldo. Portugalczyk po meczu swojej reprezentacji z Holandią, skierował otwarte pytanie do Matthijsa de Ligta. 

Saga transferowa związana z środkowym defensorem powoli zaczyna irytować kibiców. W porównaniu z jego kolegą z kadry (Frenkie de Jongiem), 19-latek trzyma sympatyków w niepewności, udzielając co chwila wywiadów, które mogą namieszać praktycznie każdemu. Obecnie trudno wskazać klub, który jest najbliżej pozyskania obrońcy Ajaksu. Jeśli nie nastąpi przełom, sprawa transferu Matthijsa będzie ciągnąć się jeszcze przez jakiś czas.

Wydaje się jednak, że wszystkie drogi są dla de Ligta otwarte. Oznacza to, iż nadal może pojawić się nowy zainteresowany. Na to liczy Cristiano Ronaldo. Portugalczyk po meczu zapytał holenderskiego piłkarza, czy ten nie dołączy do jego zespołu. Zdradził tę rozmowę Matthijs de Ligt podczas rozmowy z “NOS” – Spytał mnie, czy dołączę do Juventusu. Na początku nie zrozumiałem jego słów. Byłem w lekkim szoku, dlatego zareagowałem śmiechem. Nic nie odpowiedziałem na te słowa.

Dwa kluby, z którymi najczęściej łączony był 19-latek to Manchester United oraz Barcelona. W ostatnim czasie coraz głośniej mówi się o zainteresowaniu PSG.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO