Ribery wyląduje w Premier League? Poważne zainteresowanie ze strony beniaminka
13.06.2019

Kiedy dowiadywaliśmy się, że 35-letni Robben i 36-letni Ribery kończą swoją przygodę z Bayernem, wydawało się, że emerytura coraz bliżej. Rozsądne wydawały się powroty do swoich wczesnych klubów lub odcinanie kuponów w jakimś egzotycznym miejscu. Tymczasem okazuje się, że oboje wciąż pragną wielkiej piłki.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Podczas gdy Holender otwarcie mówił o czterech ofertach, w tym jednej z topowego poziomu, wciąż zastanawialiśmy się co z Francuzem. Portale szerzące plotki to jedno, ale gdy o czymś informuje sam “Kicker”, można zacząć się zastanawiać.

To właśnie tam pojawiła się informacja, że Ribery jest rozważany jako ewentualne wzmocnienie… Sheffield United. Beniaminek Premier League musi się wzmocnić przed rywalizacją w najbardziej konkurencyjnej lidze świata, a doświadczony zawodnik z pewnością mógłby zadecydować o rozstrzygnięciu niejednego meczu.

Przeniesienie się do Premier League w wieku 36 lat wydaje się szalone, ale Ribery nie chce grać w Katarze czy Australii. Problemem może się okazać natomiast to, że Francuz… chce grać dla większego klubu, niż Sheffield. Pochwalamy ambicję, jednak myśląc o jak największej liczbie minut, mądrze prowadzony beniaminek Premier League wydaje się dobrą opcją. Czy “Szable” ostateczne przekonają do siebie zawodnika?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO