Szokujący transfer gwiazdy Serie A? Icardi kuszony przez… Beckhama
15.06.2019

Mauro Icardi był w ostatnich latach największą gwiazdą Interu Mediolan, jednak po ostatnich wydarzeniach wszystko wskazuje na to, że jego dni na Giuseppe Meazza są policzone.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Argentyńczyk miał pod górkę już ze Spallettim, a Conte ma w ogóle nie uwzględniać napastnika w swoich planach. Inter chętnie sprzedałby swoją gwiazdę (kontrakt wygasa w 2021 roku), jednak kto wie, czy ten nie odejdzie nawet za darmo.

Icardi rozważa pozwanie Interu o mobbing, odizolowanie od grupy i wykluczenie niebędące zgodne z prawem. Udowodnienie swoich racji może być trudne, ale historia widziała już taki przypadek. W 2009 roku Goran Pandev “wygrał” rozwiązanie umowy z Lazio.

Pomijając ten wątek, według najnowszych doniesień jest jeden bardzo ciekawy kierunek, w którym mógłby się udać Icardi. Mowa o… kolejnym Interze, tym razem nie Mediolan, a Miami. Klub Davida Beckhama miał przedstawić Argentyńczykowi bardzo atrakcyjną ofertę, obowiązującą od 2020 roku.

Obranie takiego kierunku w wieku 26 lat i zrezygnowanie z kariery na najwyższym poziomie na rzecz MLS wydaje się bardzo nierozsądne, jednak nie zapominajmy, o kim mówimy. Być może Mauro i Wanda stwierdzą, że mają dość wiecznym afer, wścibskiej prasy i postanowią wybrać nieco spokojniejsze życie?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO