Manchester United dopiął swego? “Czerwone Diabły” osiągnęły porozumienie w sprawie wielkiego transferu!
20.06.2019

Na spokojnie Manchester United rozpoczął letnie okno transferowe. Ekipę z Old Trafford za kwotę 17 milionów euro zasilił Daniel James, zawodnik Swansea City. Oczywiście na tej transakcji “Czerwone Diabły” nie zamierzają zakończyć zakupów. Wielce prawdopodobne jest, że już za moment do klubu dołączy kolejny piłkarz. Tym razem za znacznie większe pieniądze.

Od startu okna, zespół Solskjaera poszukuje wzmocnienia na prawą obronę. Celem numer jeden klubu jest Aaron Wan-Bissaka. Anglik zanotował imponujący sezon w drużynie Crystal Palace, co nie umknęło uwadze przedstawicielom Manchesteru United.

Londyński klub od razu postawił twarde warunki, których do końca nie chciał spełnić zarząd “Czerwonych Diabłów”. W ostatnich dniach nastąpił jednak przełom. Według informacji Duncana Castlesa, Manchester doszedł do porozumienia w sprawie transferu Aarona. Wielokrotny mistrz Anglii zapłaci za zawodnika 55 milionów funtów.

Jeśli podana kwota transakcji jest rzeczywiście prawdziwa, to Aaron Wan-Bissaka zostanie jednym z najdroższych bocznych obrońców na świecie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO