Nie problem, a okazja. Ousmane Dembele ucieszy się z Neymara w Barcelonie?
20.06.2019

Coś, co jeszcze niedawno wydawało się nierealne, nabiera coraz jaśniejszych barw. Neymar jest coraz bliżej odejścia z PSG, a jednym z niewielu klubów, do których mógłby trafić, jest Barcelona. Czy ten fakt martwi jego potencjalnych rywali o miejsce w składzie?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Na pierwszy rzut oka mogłoby tak być. W końcu ani Coutinho, ani Dembele nie mają niepodważalnego miejsca w pierwszym składzie, a o ich minutach często decyduje to, który z nich jest aktualnie w mniejszym dołku. Przyjście zawodnika PSG z pewnością nie sprawiłoby, że ich sytuacja by się poprawiła.

Mimo tego Francesc Aguilar z “Mundo Deportivo” uważa, że młody Francuz ucieszyłby się, gdyby Neymar wrócił do Barcelony. Wszystko dlatego, że taki transfer… umożliwiłby Dembele ruch w przeciwną stronę. Mówi się, że były zawodnik BVB bardzo chciałby grać w jednej drużynie ze swoim przyjacielem Kylianem Mbappe i już nawet rozmawiał z nim o takiej ewentualności.

Wiele podobnych informacji może być po prostu plotkami, jednak być może właśnie to jest kierunek, jaki PSG powinno obrać – skupić się na budowie mocnego zespołu zbudowanego głównie z francuskich gwiazd. Jeśli nie udało się z tymi największymi, światowymi, może warto postawić na “swoich”. Skrzydła Dembele – Mbappe? Trzeba przyznać, że brzmi to całkiem nieźle.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO