„Gwiazda FM-a” bliska transferu do Arsenalu. Kanonierzy pozyskają wielki talent?
23.06.2019

Arsenal powoli wchodzi w letnie okienko transferowe. Największym priorytetem dla Unaia Emery’ego będzie z pewnością wzmocnienie defensywy. Za pierwszy cel obrano Kierana Tierneya.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Fani popularnej serii gier „Football Manager” z pewnością znają tego zawodnika. Któż z nas bowiem nie zakupił go do swojej drużyny na pozycję lewego obrońcy w ostatnich wydaniach wydawanego przez firmę Sega menedżera?

„Kanonierzy” złożyli pierwszą ofertę za Szkota w wysokości 15 milionów funtów, ale została ona odrzucona. Zgodnie z informacjami Davida Ornsteina z „BBC”, Celtic oczekuje większej kwoty, lecz negocjacje powinny pójść ostatecznie po myśli angielskiego klubu. Problemów nie powinno być także przy negocjacji osobistego kontraktu defensora.

22-latek występuje dla mistrza Szkocji od 2015 roku, przechodząc przez szczeble młodzieżowe klubu. Przez ten czas Tierney aż trzykrotnie otrzymywał nagrodę dla najlepszego młodego piłkarza Szkocji. Lewy obrońca od dawna uważany jest za jeden z najlepszych talentów w tym kraju, a transfer na południe wydaje się kwestią czasu. Czy jednak oferta w wysokości 15 milionów funtów rzeczywiście jest miarodajna?

Były zawodnik Arsenalu i Celtiku ma co do tego wątpliwości:

– Mój były klub nieco testuje Celtic, oferując im zaledwie 15 milionów funtów za Tierneya. Zważywszy na obecny rynek, ta oferta dla gracza z takimi umiejętnościami jest nieco dziwna – stwierdził John Hartson.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO