Simon Mignolet zmieni klub? Belgijski bramkarz może zostać w Premier League!
25.06.2019

W zaledwie jednym zdaniu moglibyśmy opisać sezon 2018/2019 w wykonaniu Simona Mignoleta. Belgijski bramkarz odgrywał marginalną rolę w Liverpoolu. Nie zaskakują zatem doniesienia mediów, sugerujące, że 31-latek może latem zmienić klub. Zainteresowanie wykazuje bowiem ekipa z Premier League!

Dwa występy, 180 minut i cztery stracone gole. Tak prezentują się statystyki bramkarza z zakończonych już jakiś czas temu rozgrywek. Transfer Alissona całkowicie zamknął drogę Belgowi do wyjściowego składu. Dodatkowo, “The Reds” dość szybko odpadli w Carabao Cup oraz FA Cup, dlatego 31-latek nie miał w ogóle szans na grę.

Jak informują angielskie media, Simon Mignolet może liczyć na kilka ciekawych ofert. Według Evening Standard, zainteresowanie piłkarzem wykazuje Crystal Palace. Bramkarz jest także na celowniku Brighton. Całą sytuację próbują dobrze monitorować zespoły z Francji oraz Niemiec.

Transakcja związana z 31-latkiem powinna zamknąć się w okolicach 8 milionów funtów. Liverpool ma już nawet plan, kim zastąpić Belga. “The Reds” chcieliby sprowadzić z Southampton Alexa McCarthy’ego.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO