Wszędzie dobrze, ale w Juventusie najlepiej? Szykuje się wielki powrót do Turynu!
26.06.2019

Okno transferowe z reguły dostarcza nam sporo niespodzianek. Tym razem nie może być inaczej. Według ostatnich doniesień włoskich mediów, Gianluigi Buffon może ponownie ubrać koszulkę Juventusu. 41-letni bramkarz jest bliski powrotu do Turynu! 

Na początku lipca 2018 roku, Buffon związał się rocznym kontraktem z PSG. Przygodę z paryską ekipą bramkarz zakończył mistrzostwem kraju. Początkowo, media sugerowały, że Gianluigi może związać się z drużyną Tuchela jeszcze na jeden sezon. Ostatecznie, Buffon opuścił Ligue 1.

Taki rozwój sytuacji spowodował, że głównym kandydatem do podpisania kontraktu z 41-latek była Parma. To właśnie w tym zespole, Gianluigi Buffon stawiał pierwsze poważne kroki w profesjonalnej piłce. Włoch miał zaliczyć sentymentalny powrót do drużyny, która zakończyła sezon w Serie A na 14. miejscu.

Najnowsze doniesienia mediów sugerują zupełnie inny rozwój wydarzeń. Według Fabrizio Romano, Gianluigi Buffon jest gotów, by powrócić do Juventusu. 41-latek ma pełnić rolę drugiego bramkarza, gdyż zespół opuści najprawdopodobniej Mattia Perin.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO