PSG wyceniło Neymara. Barcelona sprosta tym wymaganiom finansowym?
28.06.2019

Ostatnie słowa wiceprezydenta Barcelony sprawiły, że saga transferowa związane z Neymarem powinna niebawem ruszyć jeszcze mocniej. Media coraz częściej zdradzają możliwe szczegóły transferu 27-latka, w tym także jego cenę.

Reprezentant Brazylii wydaje się zdesperowany, aby wrócić do Barcelony po dwóch latach występów dla PSG. Zgodnie z informacjami „Le Parisien”, mistrzowie Francji wykazują także chęć do sprzedaży swojej jednej z największych gwiazd. To jednak będzie sporo kosztować.

Paryżanie oczekują bowiem kwoty odstępnego w wysokości 222 milionów euro, czyli tyle samo, ile wynosił poprzedni transfer Neymara. Szefowie hiszpańskiego klubu póki co nie wykazują większego zainteresowania taka transakcją, a najprawdopodobniej ta cena, jeśli doszłoby do transferu, zostałaby zbita za pomocą Ousmane’a Dembele czy Philippe Coutinho.

Z kolei hiszpańskie media informują o innych szczegółach, z którymi byłby związany ten transfer. Napastnik musiałby bowiem zejść ze swoich wysokich wymagań finansowych. Obecnie piłkarz pobiera w Paryżu 30 milionów euro rocznie, zaś w Barcelonie mógłby liczyć „jedynie” na 6 milionów euro mniej.

Władze klubu dodatkowo oczekują, że Neymar wycofa swój pozew wniesiony przeciwko klubowi oraz publicznie przyzna, że przenosiny do PSG były jego wielkim błędem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO