Spalona koszulka United i przekaz od fana: “Mój ukochany klub stał się pośmiewiskiem”
09.08.2019

Bale, Coutinho, Neymar… Wciąż możemy być tego lata świadkami wielkich transferów, ale już nie w Anglii. Tamtejsze kluby właśnie straciły możliwość zakontraktowania piłkarzy, można więc podsumować ich ruchy. Są teoretyczni wygrani, ale też ci, którzy zawiedli.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Na ten moment pochwalić można m.in. Arsenal i Tottenham, a z klubów aspirujących do gonienia TOP6 Leicester i West Ham. Trudno jednak wytłumaczyć bierność władz Manchesteru United, które po – nie ukrywajmy – rozczarowującym poprzednim sezonie powinny zdecydowanie bardziej zadbać o uzupełnienia.

Maguire, Wan-Bissaka i Daniel James to za mało. O ile obrona została wzmocniona, pozostałe formacje leżą i kwiczą. Odszedł Herrera, odszedł Lukaku, a nie przyszedł nikt, kto poprawiłby to, co kulało najbardziej, czyli kreowanie i finalizację akcji. Nic dziwnego, że kibice “Czerwonych Diabłów” są, delikatnie mówiąc, rozczarowani. Jeden z nich posunął się kilka kroków dalej.

– Drogi Manchesterze United. Moje serce jest złamane. Mój ukochany klub stał się pośmiewiskiem, a wszystko to przez Woodwarda. Zbliżający się sezon będę śledził neutralnie. Nie mam siły do bycia świadkiem powtórki poprzedniego sezonu – brzmiał podpis nad filmikiem ukazującym… palącą się koszulkę Manchesteru United.

To pokazuje jak ogromne rozczarowanie przeżywają fani “Red Devils”. Mimo wszystko taki czyn wielu uznało za oznakę braku szacunku, co wspomniany kibic także skomentował: – Okej… Może nie powinienem palić tej koszulki. Nie chodziło mi o brak szacunku. Jestem po prostu strasznie przybity, bo będziemy gorsi niż w poprzednim sezonie.

Co myślicie o jego w pewnym sensie radykalnym uczynku i ogólnym przekazie?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO