Ile może kosztować transfer Neymara? Gigantyczne żądania Brazylijczyka
10.08.2019

Od kilku dni saga transferowa z Neymarem jakby nabrała większego tempa. Brazylijczyk nie znalazł się w kadrze meczowej na otwierające spotkanie mistrza Francji w Ligue 1, a jego dalsza kariera klubowa będzie zapewne kontynuowana w Hiszpanii. Pytanie brzmi w jakim konkretnie miejscu.

Do tej pory wszystko mogło wskazywać, że 27-latek przeniesie się do Barcelony. Jednak hiszpańskie media co rusz dostarczają nam informacji, jakoby Real Madryt wkroczył do gry o reprezentanta Brazylii. Takie rozwiązanie może się oczywiście wiązać z ogromnymi wydatkami.

Dziennik „Daily Mail” donosi, że piłkarz chciałby pobierać z klubowej kasy 70 milionów euro rocznie przed opodatkowaniem. Do tego trzeba doliczyć także kwotę odstępnego, która dobije do około 180 milionów. Kolosalne pieniądze. Czy po zakupie tylu piłkarzy podczas letniego okienka, „Królewskich” stać na taki duży wydatek? Raczej trudno to sobie wyobrazić.

Cenę można byłoby zapewne zbić za pomocą wymiany. PSG nadal szuka odpowiedniego bramkarza oraz środkowego pomocnika, więc przykładowo oddanie Keyrloa Navasa czy Jamesa Rodrigueza byłoby dobrym pomysłem. Dodatkowo klub z Madrytu ma o wiele lepsze relację z PSG aniżeli Barcelona, co może być także kluczowe w kontekście tego transferu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO