Robben zostanie trenerem. “Plan treningowy? Zejście na lewą…”
20.08.2019

Arjen Robben, po wielu latach pełnych sukcesów w Bayernie, zdecydował się zakończyć karierę. 35-letni Holender miał kilka innych możliwości, w tym powrót do któregoś z klubów młodości, jednak wybrał inaczej.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Okazuje się, że Robben nie zamierza próżnować i od razu zacznie stawiać kroki na trenerskiej ścieżce. Droga, którą obiera wielu byłych zawodników, nie każdemu wychodzi. Bycie świetnym piłkarzem nie oznacza z automatu gwarancji sukcesów jako menedżer, trzeba więc działać powoli i rozważnie.

By nie rzucać się od razu na głęboką wodę, warto zacząć od podstaw. Jedną z nich może być praca z młodzieżą i właśnie to uczyni Arjen Robben. Co ma do powiedzenia przed kolejnym zawodowym wyzwaniem i sprawdzeniem się w nowej roli?

– W następnym sezonie, będę prowadził drużynę mojego najmłodszego syna. Oni oczywiście już teraz wiedzą, jak będzie wyglądał plan treningowy: ścięcie do środka z prawej strony i strzał lewą nogą – zażartował Holender podczas uroczystości rozdania nagród “Sport Bild”.

Najbardziej rozpoznawalny znak firmowy byłego zawodnika Bayernu, towarzyszył mu przez lata. Rywale zawsze wiedzieli, co zrobi, jednak mimo tego w większości przypadków nie potrafili go zatrzymać. Ciekawe, czy uda mu się wychować kolejnych “małych Robbenów”…

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO