Maszyna ruszyła. Barcelona przygotowała kampanię na przybycie Neymara?
21.08.2019

PSG, Real, Barcelona – póki co tylko tyle wiemy w kontekście tego, gdzie Neymar będzie kontynuował właśnie rozpoczęty sezon. Brazylijczyk przede wszystkim nie chce zostać w Paryżu, a hiszpańscy giganci próbują swoich sił w negocjacjach z mistrzem Francji. Jak to się skończy?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

27-latek ma już tak zszarganą opinię, że w przypadku transferu do Realu zyskałby kolejne, pokaźne grono hejterów. Zważywszy na sytuację w ofensywie Barcelony to właśnie powrót do Katalonii mógłby być dla niego zbawieniem (nie tylko sportowym). Rozmowy między tymi dwoma klubami nie układają się jednak pomyślnie.

Odrzucanie kolejnych ofert, oferowanie zawodników zamiast gotówki, zbyt wygórowane oczekiwania PSG. Słyszymy o tym całe lato, a transferowy deadline tuż tuż. Nie możemy być pewni niczego, jednak Barcelona do ostatniej chwili będzie liczyła, że Neymar wróci do klubu, w którym spędził cztery sezony.

Jak donosi barcelońskie radio “RAC1”, przygotowano już nawet specjalną kampanię na wypadek przybycia Brazylijczyka. W jej skład ma wchodzić okolicznościowe wideo, Barcelona zwróciła się także do Nike z prośbą o przygotowanie większej liczby koszulek. Czy to coś znaczy? Może, ale nie musi. Podobny zabieg miał być przeprowadzony także dla Coutinho latem 2017 roku. Wtedy przygotowane materiały wykorzystano… pół roku później.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO