Mariusz Pawlak nie jest już trenerem Olimpii Grudziądz
27.08.2019

Mariusz Pawlak, a także także jego asystent – Jacek Linowski i trener bramkarzy – Michał Wróbel, nie pracują już w Olimpii Grudziądz. Jak na razie nie wiadomo, kto przejmie obowiązki ww. trójki szkoleniowców. 

Mariusz Pawlak pracę w Grudziądzu rozpoczął przed startem sezonu 2018/2019. Jego cel był jasny – szybki awans na zaplecze Ekstraklasy. Udało się go zrealizować już w pierwszym sezonie, co trzeba uznać za sukces, ponieważ Olimpia nie dysponowała tak dużym budżetem, jak choćby Widzew Łódź.

Obecnie trwający sezon w 1. Lidze miał być spokojny dla drużyny z Grudziądza. Założenia były takie, by spokojnie się utrzymać, a jak nadarzy się okazja, to powalczyć o miejsca w czołówce. Latem szkoleniowiec dostał więc zapewnienie od zarządu, że trzon zespołu zostanie, ale tak się nie stało. W ostatnich tygodniach z Olimpii odeszło kilkunastu piłkarzy. Pomimo tego grudziądzanie sezon rozpoczęli od dwóch zwycięstw w lidze, ale zaraz potem przyszły cztery porażki. Oczywiście jest to długa seria bez zwycięstwa, ale tak naprawdę nikt jest to powód, by zwalniać trenera.

Cóż, wygląda na to, że Mariusz Pawlak niepotrzebnie wystąpił wczoraj w programie Polsatu – “Magazyn Fortuna 1 Liga”, w którym narzekał trochę na transfery. Za prawdę zapłacił dziś posadą. Wielka szkoda, ponieważ Olimpia pomimo tego, że ostatnio przegrywała, źle nie grała. Wyniki zapewne przyszłyby z czasem.

Fot. Twitter Olimpia Grudziądz

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO