Neymar skomentował dzisiejsze spotkanie. „Od teraz gram tylko mecze wyjazdowe”

14.09.2019

Mecz Ligue 1, PSG gra u siebie, wygrywa 1:0. Na pierwszy rzut oka wszystko jak zwykle, czyli łatwo i przyjemnie. To jednak pozory, bo spotkanie ze Strasbourgiem było dużo bardziej złożone. Przede wszystkim z uwagi na pewnego zawodnika, który w końcu pojawił się na murawie.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Wiedzieliśmy, że powrót Neymara do gry będzie trudny. Po wydarzeniach z letniego okienka transferowego wszyscy kibice „Les Parisiens” mają go dość. Z największej gwiazdy, ulubieńca i pupilka, Brazylijczyk stał się złem koniecznym. Z perspektywy kibica PSG stał się kimś, kto wciąż będzie grał dla ukochanego klubu, ale nie może liczyć na wsparcie i szacunek.

Tak było właśnie w pierwszym występie Neymara w Ligue 1 w sezonie 2019/2020. Przez całe spotkanie Brazylijczyk był wystawiany na obelgi, bo o tym, co dzieje się w sieci, już nawet nie wspominamy. Efekt? Robienie swojego i fenomenalna bramka w końcówce, zapewniająca drużynie trzy punkty.

Czy tak się zamyka usta „hejterom”? Przede wszystkim trzeba zachowywać się fair, ale bramki takie jak ta oczywiście pomagają. Neymar po spotkaniu, którego został bohaterem, nie zamierzał jednak gryźć się w język. – To smutne co mnie dziś spotkało. Ale wiem przynajmniej, że od dzisiaj wszystkie mecze jakie mam do rozegrania to mecze wyjazdowe – stwierdził 27-latek. Dobrze, że na boisku Neymar wciąż robi swoje, ale jego słowa wyraźnie pokazują, że nie czuje się dobrze w miejscu, w którym jest.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!