Nowe szczegóły w sprawie kontraktu Grosickiego
22.09.2019

Kamil Grosicki w fenomenalny sposób rozpoczął obecny sezon Championship. Polak ma na swoim koncie 4 gole, co może już niebawem zaprocentować nowym, nieco lepszym kontraktem.

31-latek w obecnej kampanii zanotował już 4 bramki w 8 ligowych spotkaniach. Co ważne, w większości przypadków te trafienia decydowały o punktach dla „Tygrysów”, które po raz kolejny będą zapewne walczyć o utrzymanie. Władze klubu chcą najwyraźniej wynagrodzić polskiego skrzydłowego za dobra formę i przygotowują dla niego nową umowę.

– W tej chwili Kamil negocjuje nowy kontrakt z Hull City na dwa lata, ale to nie musi oznaczać, że on w tym klubie zostanie. Mimo to jego obecna umowa kończy się w czerwcu i być może przedłuży ją na obecnych warunkach, by potem odejść – zdradził w programie „Cafe Futbol” Mateusz Borek.

Rzeczywiście jego umowa wygasa w kolejnym roku, ale Hull ma opcję przedłużenia jej o kolejny rok na obecnych warunkach bez zgody piłkarza. Oznacza to, że Kamil wcale nie musi otrzymać propozycji na lepszej płaszczyźnie finansowej. Mimo to jego wkład do drużyny na pewno budzi podziw, co może także zaowocować transferem przykładowo w styczniowym okienku transferowym.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!