Valencia – Getafe. Typy, kursy
25.09.2019
kurs 3.30
Valencia - Getafe
Zwycięzca
X

Nienajlepszy początek sezonu Valencii z pewnością spowodowany jest zamieszeniem wokół. Postawa działaczy klubu z Walencji wpływa na wyniki zespołu, który po pięciu kolejkach uzbierał pięć oczek. W środę Los Che podejmą Getafe, które zazwyczaj potrafi być niewygodnym rywalem. Jak Valencia poradzi sobie z drużyną z Kastylii?

Remis z Leganes należy rozpatrywać w kategoriach kompromitacji i żenady. Nic nie usprawiedliwia Valencii na tyle, by wybaczyć im oddanie punktów z zespołem, który wcześniej ani razu nie punktował. Zawodnicy w klubie są na kursie kolizyjnym z zarządem. Dużo źródeł donosi, że w zimowym okienku transferowym gracze będą masowo składać oficjalne prośby o transfer, byleby tylko uciec z klubu. Bardzo ciężko patrzeć na to co dzieje się z Valencią, gdy wydawało się już, że wszystko zaczęło się układać, nastąpił powrót do starej polityki klubu. Nie jest normalną sytuacja, w której stawia się wyniki sportowe oraz dobre relacje na linii zawodnicy – trener pod  klubowymi układami i stosunkami między sztabem trenerskim, a zarządem. Ciężko obecnie jest tak naprawdę powiedzieć, co musiałoby się stać, by zespół zaczął normalnie funkcjonować.

Getafe po bezbarwnym początku sezonu, powoli wraca na właściwy kurs. Dwie wygrane w dwóch ostatnich spotkaniach to dobry prognostyk w kontekście nadchodzącego starcia z Nietoperzami. Getafe bardzo dobrze rozpoczęło swoją kampanię w Lidze Europy, pokonując 1:0 Trabzonspor. Trzy dni później, w piątej kolejce La Liga zawodnicy z przedmieść Madrytu rozbili Mallorce 4:2, notując pierwszą wygraną w rozgrywkach ligowych. Zalążek dobrej formy już jest, wygrana na Mestalla  może sprawić, że zawodnicy Jose Bordalasa naprawdę nabiorą wiatru w żagle.

Ostatnie popisy Valencii w lidze nie napawają optymizmem. Dyspozycja Getafe do końca też nie jest łatwa do stwierdzenia, możemy się tu spodziewać mało porywającego widowiska. Drużyna spod Madrytu nie słynie z ładnej gry, podobnie z resztą jak Nietoperze w tym sezonie. Wiele wskazuje tutaj na remis i to taki z małą ilością bramek.

Valencia – Getafe / typ: X @ 3.3
Valencia – Getafe / typ: under 2.5 bramki @ 1.58

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce! Kliknij TUTAJ.