UFC Fight Night 160. Typy, kursy.

25.09.2019
Ostatnia aktualizacja 3 stycznia, 2022 o 16:49
kurs 1.62
Shore - Hernandez
Zwycięzca
1

Sympatykom UFC z pewnością spodobała się godzina rozpoczęcia gali, która odbędzie się w Kopenhadze. Kibice zgromadzeni na hali będą mogli obejrzeć aż 13 walk, a w jednej z nich zawalczy Michał Oleksiejczuk. Jednym z ciekawszych pojedynków będzie walka Jacka Shore’a (11-0) z Nohelinem Hernandezem (10-3).

Trenujący w American Kickboxing Academy Hernandez zaprezentuje się w UFC po raz drugi. W debiucie w pojedynku, który wziął na ostatnią chwilę dał niezłą walkę z Marlonem Verą na UFC 235, przegrywając ostatecznie duszeniem zza pleców w drugiej rundzie starcia. 25-latek z Kalifornii to weteran mniejszych amerykańskich organizacji, a jego największym sukcesem w dotychczasowej karierze jest tytuł mistrzowski azjatyckiego URCC, który zdobył w 2017 roku.

24-letni Shore uznawany jest za jednego z największych prospektów europejskiej kategorii koguciej. Walijski „Czołg” to były mistrz brytyjskiego Cage Warriors, które od kilku lat jest mocną odskocznią do największych organizacji na świecie. Rezydujący w Anglii zawodnik w kwietniu tego roku bronił pasa mistrzowskiego, na Cage Warriors 104 pokonując przez poddanie Szkota Scotta Malone’a. Shore może się pochwalić 10 skończeniami w 11 wygranych pojedynkach.

Wydaje się, że walijski zawodnik może mocno namieszać w tej kategorii w UFC. Shore jest niezwykle wszechstronnym zawodnikiem, jego wielkim atutem jest naprawdę solidne uderzenie jak na tę kategorię. Myślę, że Hernandez nie będzie stanowił większego wyzwania dla Walijczyka, i to były mistrz Cage Warriors odniesie tutaj efektowne zwycięstwo na dobre rozpoczęcie duńskiej gali.

Shore – Hernandez Typ: Shore @ 1.62

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce! Kliknij TUTAJ.