Macedonia Północna – Słowenia. Typy, kursy
07.10.2019
Ostatnia aktualizacja 9 października, 2019 o 17:09

Niemrawy początek Słoweńców został odkupiony trzema kolejnymi zwycięstwami z rzędu. Słowenia zajmuje obecnie drugie miejsce w naszej grupie z 11 punktami, zaś Macedończycy plasują się na 4. miejscu z ośmioma oczkami. Macedonia – Słowenia. Typy, kursy i ciekawostki do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Macedończycy to zespół groźny i nieobliczalny. Z pewnością nie powiedzieli oni jeszcze ostatniego słowa w walce o awans na Mistrzostwa Europy, który wciąż wydaje się być w ich zasięgu. Po dwóch porażkach przyszedł remis 1:1 z Izraelem i wygrana 2:0 z Łotwą po bramkach Gorana Pandeva i Enisa Bardhiego. To właśnie Pandev jest najbardziej znanym i rozpoznawalnym zawodnikiem Macedończyków, jednak nie brakuje innych zawodników wnoszących sporo jakości. Elif Elmas to zaledwie dwudziestoletni środkowy pomocnik, za którego Napoli zapłaciło Fenerbahce dziesięć milionów euro. Ezgan Alioski to klubowy kolega Mateusza Klicha z Leeds, gdzie regularnie grywa. Mieszanka młodości z doświadczeniem w połączeniu z gorącym wsparciem własnej publiczności mogą sprawić, że Macedonia będzie w stanie namieszać w tym spotkaniu, zwłaszcza, że pierwszy mecz skończył się wynikiem 1:1.

Największą gwiazdą Słoweńców jest niewątpliwie Jan Oblak, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie. Drugim powszechnie znanym zawodnikiem jest Josip Ilicić, który zagrał ostatnio świetny sezon w barwach Atalanty Bergamo i jego dyspozycja będzie dla zespołu bardzo ważna. Obrona Macedończyków będzie też musiała też uważać na napastnika Slovana Bartysława – Andraza Sporara, który jest w wyśmienitej formie strzeleckiej. Słoweńcy są na fali, od porażki 0:1 z Austrią, przyszła seria trzech zwycięstw 5:0 z Łotwą, bolesne dla nas 2:0 z Polską i 3:2 z Izraelem. Jeżeli chcą jednak zapewnić sobie awans na Mistrzostwa Europy to nie mogą osiąść na laurach i muszą wygrać to spotkanie, szczególnie że następnie czeka ich wyjątkowo ważna potyczka z Austrią.

Wszystko wskazuje że obejrzymy bardzo ciekawy, dynamiczny mecz, po między dwoma zespołami, które nie mogą sobie pozwolić na kunktatorstwo i zadowolić się remisem, bo to może sprawić, że stracą szanse na awans. Dzięki temu jest duża szansa na to, że zobaczymy sporo bramek, a wojna na wyniszczenie skończy się remisem.

Macedonia – Słowenia Typ: X @ 3,10
Macedonia – Słowenia Typ: Gole powyżej 2,5 @ 2,33

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce! Kliknij TUTAJ.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO