Wiemy, kto poprowadzi nasz mecz z Macedonią. Trzeba będzie wyjątkowo uważać na pewne słowa…
10.10.2019

Przed nami dopiero pierwsze na tym zgrupowaniu, wyjazdowe starcie z Łotwą, a już dostaliśmy kolejny powód do obaw. Poza tym głównym i oczywistym, czyli fatalną grą drużyny Brzęczka, będziemy musieli wyjątkowo uważać nie tylko na naszych boiskowych rywali.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Dlaczego? Otóż właśnie ogłoszono, że głównym arbitrem spotkania Polska – Macedonia Północna, które odbędzie się w najbliższą niedzielę na Stadionie Narodowym w Warszawie, będzie pan… Mateu Lahoz.

Dla tych, którym mało to mówi, podpowiadamy – to hiszpański sędzia. Pracujący na co dzień w La Liga. Zapaliła się wam już jakaś lampka ostrzegawcza? Jeśli tak, to słusznie. Sędziowanie w Hiszpanii od kilku lat uchodzi za słabe (żeby nie powiedzieć fatalne), a wszystkich problemów nie zdołał wyeliminować nawet VAR.

Wracając do głównego bohatera: Mateu Lahoz dał o sobie znać kilka dni temu, kiedy w meczu Barcelona – Sevilla w odstępie kilkunastu sekund pokazał zawodnikom “Blaugrany” dwie czerwone kartki. O ile już pierwsza z nich wydawała się kontrowersyjna, o tyle druga to już czyste kuriozum. Z placu gry został bowiem wyrzucony Ousmane Dembele, który nie godząc się z wcześniejszą decyzją arbitra powiedział do niego słowa: “bardzo zły, jesteś bardzo zły”.

Jak widać hiszpański arbiter wyjątkowo lubi od czasu do czasu zabłysnąć, co czasem skutkuje podobnymi sytuacjami. Nasi reprezentanci powinni więc martwić się nie tylko o to, czy tym razem uda się im zawiązać kilka składnych akcji oraz czy rywal będzie stwarzał duże zagrożenie. Bardziej niż zwykle trzeba będzie także trzymać język za zębami…

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!