New York Giants – New England Patriots. Typy, kursy
08.10.2019
Ostatnia aktualizacja 11 października, 2019 o 12:53

New York Giants – New England Patriots. Typy, kursy i ciekawostki do tego spotkania znajdziesz w tym tekście.

New England Patriots po 5 tygodniach rozgrywek są niepokonani. Zwycięzcy Super Bowl cały czas nie mają sobie równych. Nawet gdy spotkanie nie układa się po ich myśli, tak jak w pierwszej połowie ostatniego meczu przeciwko Redskins, to i tak ostatecznie są w stanie wysoko pokonać rywala. Niedzielną rywalizację z wyżej wspominaną drużyną ze stanu Maryland, Patriots zakończyli ostatecznie wynikiem 33-7 (do przerwy było 14-7 dla Pats). Tom Brady po słabym spotkaniu przeciwko Buffalo Bills powrócił do typowego dla siebie poziomu. Doświadczony quarterback zanotował 3 przyłożenia oraz 348 passing yards, żeby nie było tak kolorowo, jedno z jego podań zostało przechwycone. Wielu ekspertów przewiduje nawet, że drużyna spod Bostonu może zakończyć sezon regularny bez żadnej porażki, trudno im się dziwić, ta ekipa to kompletna maszyna, którą prawdopodobnie mogą tylko zatrzymać kontuzje najważniejszych graczy.

Giants po słabym początku sezonu postanowili dokonać historycznej zmiany na pozycji rozgrywającego. Po grubo ponad dekadzie gry, dwukrotny MVP Super Bowl – Eli Manning został zastąpiony wybranym w tegorocznym drafcie Danielem Jonesem. Młody rozgrywający, grający w przeszłości na uczelni Duke z miejsca zachwycił wszystkich swoją dojrzałością i gotowością do gry na najwyższym poziomie. Jones zanotował już 760 passing yards oraz 4 przyłożenia, co prawda przeciwnicy zaliczyli na nim 3 razy interceptions, jednak cały czas liczby tego typu, zaraz po wejściu do NFL robią spore wrażenie. Największym osłabieniem zespołu w ostatnich tygodniach jest brak running backa Saquona Barkleya, możliwe, że zagra w spotkaniu z Pats, jednak nie oczekujmy od niego pełnej sprawności fizycznej.

Fani Giants dzięki Jonesowi i Barkleyowi mogą bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość, jednak nie ma co liczyć, że przeciwko Pats dojdzie do jakiegoś nieoczekiwanego zwrotu akcji, który pozwoli drużynie z Met Life Stadium pokonać gospodarzy.

New York Giants – New England Patriots / typ: suma punktów powyżej 40.5 @ 1.7 LVbet

Nie masz jeszcze konta na LV BET? Załóż je z kodem MEGABONUS otrzymując zupełnie za darmo 20 PLN na grę! Kliknij TUTAJ.