West Ham – Sheffield United. Typy, kursy
23.10.2019
Ostatnia aktualizacja 25 października, 2019 o 15:09

Oba zespoły są niemalże sąsiadami w tabeli, bowiem mają w tym sezonie po tyle samo punktów i takim sam bilans spotkań. Miejsce Sheffiled jest może małą niespodzianką, bowiem wiele osób przed sezonem skazywało ich na spadek, jednak West Ham powinien celować w wyższe cele. West Ham – Sheffield United: typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

West Ham – Sheffield United (Sobota, godz. 16:00) 

Starcie zespołów środka stawki to zawsze ciekawe doświadczenie. Szczególnie w takiej lidze jak angielska Premier League gdzie każdy z każdym wygrać może. WHU z ambicjami na coś więcej w tym sezonie. Sheffield Utd grające w roli beniaminka, ale pod wodzą Chrisa Wildera mające niesamowity czas za sobą. W poniedziałek ograli 1:0 Arsenal! Wygrana ta pozwoliła im przeskoczyć w tabeli dzisiejszego rywala i są na 9 miejscu. To niesamowita sprawa. Grę Sheffield charakteryzuje przede wszystkim bardzo dobra forma w defensywie. Bronią szczelnie, skoncentrowani nie dopuszczają do zbyt dużej ilości strzałów rywali. A jeżeli już piłka leci w kierunku ich bramki to Dean Henderson przeważnie staje na wysokości. Przeważnie, bo akurat w meczu z Liverpoolem puścił niesamowitego babola. Henderson wypożyczony jest z Man.Utd i ogrywa się w najlepsze. To przyszłość piłki angielskiej. Niestety w tym meczu nie obejrzymy pojedynku dwójki bramkarzy na poziomie. Łukasz Fabiański leczy kontuzje więc w bramce WHU po raz kolejny Roberto.

West Ham 3 mecze z rzędu bez wygranej. Rozczarowanie w Londynie jest spore. Porażki z Crystal Palace i Evertonem były bolesne, a gra nie napawała optymizmem. Tym razem znowu pzred własną publicznością będą faworytami, ale goście jako się rzekło, potrafią bronić. Ciężko będzie zatem Młotom przebić ten mur. Taktycznie Wilder ich ustawia znakomicie. Sheffield ma tylko 7 straconych bramek. Obok Liverpoolu jest to najmniej w całej Premier League! O czymś to musi świadczyć. Haller niby dobry napastnik, ale WHU bez formy. Zatem czy należy oczekiwać goleady w tym mecz? Niekoniecznie. WHU będzie się dwoił i troił, ale goście mądrze będą ich wybijać z rytmu. Nie spodziewam się przedniego widowiska, a zatem mało goli obejrzymy moim zdaniem. W serii under/over zespół Sheffield ma 7-2 na korzyść undera 2,5 gola w tym sezonie i jest to najlepszy wynik w lidze pod tym względem. Bilans bramek 8-7 już mówi wiele.

WHU – Sheffield | Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1.94

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO