Cleveland Browns – New England Patriots. Typy, kursy

23.10.2019
Ostatnia aktualizacja 25 października, 2019 o 16:21

Do Foxborough przyjeżdżają w ten weekend Cleveland Browns. Stosunkowo młodą ekipę z Ohio czeka wielki bój, czy jako pierwsi zdołają zatrzymać maszynę, jaką w tym sezonie niewątpliwie jest ekipa New England Patritos?

Cleveland Browns – New England Patriots  (niedziela, godz. 21:25)

New England Patriots idą pewnie w kierunku perfekcyjnego bilansu na koniec sezonu. Zespół wygrał na ten moment wszystkie ze swoich 7 spotkań, deklasując każdego z rywali. Defensywa Patriots budzi powszechny strach w całej lidze, Pats stracili do tej pory zaledwie 37 punktów! Do tego w ofensywie cały czas można liczyć na świetnego Toma Brady’ego, który zalicza kolejny już raz bardzo dobry sezon. Mimo 42 lat, Brady cały czas jest w ścisłym topie ligi, de facto cały czas znajduje się on w wyścigu o MVP sezonu zasadniczego. Tom ma tę chwilę ma na swoim koncie 11 podań na przyłożenie, przy zaledwie 4 zanotowanych na nim przechwytach. W ostatnim meczu przeciwko Jets (wygrana 33:0!), Brady kilkukrotnie popisał się wspaniałymi zagraniami do zawodników, którzy dla fanów NFL są w większości anonimowi lub mało znani. To właśnie umiejętność wygrywania bez gwiazd w swoim zespole sprawia, że Brady uznawany jest za najlepszego gracza w historii dyscypliny.

Browns mieli w tym roku być murowanym kandydatem do udziału w playoffs, tymczasem z bilansem 2-4 nie są nawet obecnie faworytami do wygrania swojej dywizji. Odell Beckham jr. oraz Baker Mayfield zawodzą po całości. Szczególnie frustrująca dla fanów zespołu musi być gra tego drugiego. Mayfield w tym sezonie wygląda wręcz żenująco – tylko 5 podań na touchdown oraz aż 11 przechwyconych podań przez przeciwników! Można rzec, że rozgrywający dostaje od losu nauczkę, mimo młodego stażu, Mayfield wielokrotnie pojawiał się na nagłówkach ze względu na swoje buńczuczne wypowiedzi. Potencjał ludzki Browns jednak pozwala fanom mieć nadzieje, że może jednak coś zmieni się w grze ich zespołu.

Patriots powinni sobie poradzić z ekipą z Cleveland bez większych problemów. Pamiętajmy jednak, że mając taki bilans jak drużyna z New England, łatwo jest o chwilę rozluźnienia. Niemniej patrząc na poczynania obrony Pats, możemy przewidywać, że Baker Mayfield będzie miał naprawdę ciężki dzień.

Cleveland Browns – New England Patriots / typ: suma punktów poniżej 48.5 @ 1.65
Cleveland Browns – New England Patriots / typ: pierwsze punkty: New England Patriots @ 1.5