Keisuke Honda wraca do piłki. Japończyk będzie trenować z nowym zespołem!
30.10.2019

Keisuke Honda w ostatnim czasie zrobił sporo szumu. Wszystko za sprawą działalności zawodnika w mediach społecznościowych. Japończyk w jednym ze swoich wpisów zakomunikował, iż może pomóc Milanowi w trudnym momencie. Po kilku miesiącach przerwy, 33-latek wraca do piłki. Honda nie będzie jednak występować we włoskim klubie.

Kibice mogą pamiętać japońskiego zawodnika przede wszystkim z występów we wspomnianym Milanie. Honda trafił do Mediolanu w 2014 roku i przebywał we Włoszech przez ponad trzy lata. Po zakończonej przygodzie w Serie A, piłkarz podpisał kontrakt z meksykańskim CF Pachuca, gdzie przebywał rok.

Ostatnim zespołem w karierze ofensywnego gracza jest Melbourne Victory. W australijskiej drużynie Keisuke Honda rozegrał 20 ligowych spotkań, strzelając siedem bramek oraz zaliczając taką samą liczbę asyst.

Po zakończonym kontrakcie, Honda nie znalazł nowej ekipie. Ten stan trwa od pierwszego lipca. Brak jakiegokolwiek progresu w tej kwestii powodował, iż Keisuke oferował publicznie swoją pomoc byłej ekipie, czyli Milanowi. Włoski klub nie skorzystał jednak z propozycji Japończyka.

Do piłkarza w ostatnim czasie zgłosił się holenderski zespół, Vitesse. Obie strony doszły do porozumienia w sprawie uczestnictwa 33-latka w treningach drużyny. Nową przygodę Keisuke Honda rozpocznie już w czwartek.

Nie oznacza to jednak, że Keisuke Honda będzie występować w barwach holenderskiej ekipy. Z pewnością wpływ na ewentualne podpisanie kontraktu ma postawa zawodnika na treningach.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO