Dyrektor sportowy Pogoni na celowniku zachodniego klubu

27.11.2019

Nie tylko polscy piłkarze mogą przyciągać zagraniczne kluby. Jak informuje Janekx89, prezesem Akademii Pogoni oraz dyrektorem sportowym klubu, Dariuszem Adamczukiem interesuje się tajemniczy klub z zachodniej części Europy.

Dariusz Adamczuk jest „człowiekiem Pogoni” od wielu lat. To właśnie w tym klubie rozpoczynał przygodę z futbolem i grał przez kilka sezonów w ekstraklasie. Następnie jako piłkarz zwiedził pół Europy – występował w Udinese, Eintrachcie, Rangers czy Belenenses. Po zakończeniu kariery wrócił do Pogoni, gdzie pełnił różne funkcje w klubie. Obecnie jest prezesem klubowej akademii oraz szefem pionu sportowego.

Obecny stan szczecińskiego klubu to w dużej mierze zasługa Dariusza Adamczuka. Nic dziwnego, że były obrońca jest chwalony z wielu stron. Choćby w rozmowie z nami, Radosław Majdan wyznał, że dyrektor sportowy wraz z szefem skautów, Sławomirem Rafałowiczem, ciężko pracowali nad letnimi wzmocnieniami. [KLIK] Jak obecnie widać, obserwacje się opłaciły.

Jak informuje Janekx89, Dariusz Adamczuk znalazł się na celowniku jednego z zachodnich klubów.

W tej chwili można domniemywać, że zainteresowanie pochodzi ze Szkocji, gdzie Adamczuk spędził najwięcej lat piłkarskiej kariery. Klub i stopień zaawansowania rozmów to jednak na razie tajemnica. Bez wątpienia, jego odejście byłoby osłabieniem „Portowców”.

Fot. YouTube