Andre Martins odejdzie z Legii? Jego agenci przylecieli do Warszawy
14.12.2019

Przyszłość Andre Martinsa w Legii wciąż nie jest jasna. Kontrakt Portugalczyka wygasa wraz z końcem obecnego sezonu i piłkarz nadal nie zdecydował, czy przedłuży go o kolejny rok. Czy kibice stołecznej drużyny mają się zatem czym martwić?

Pomocnik od momentu dołączenia do polskiego klubu znajduje uznanie u trenerów warszawskiej drużyny. Najpierw stawiał na niego Ricardo Sa Pinto, a obecnie robi to także Aleksandar Vuković. Pomocnik oczywiście nie przynosi „liczb” dla drużyny w postaci asyst oraz bramek, ale piastuje ważną role w drużynie.

Sympatycy Legii jednak mogli do tej pory się obawiać, czy Martins latem nie opuści ich zespołu na zasadzie wolnego transferu. Po prawdzie już w styczniu zawodnik może negocjować swoje odejście do innego klubu po zakończonym sezonie. Jednak według informacji Piotra Koźmińskiego, dziennikarza „Super Ekspresu”, istnieje pewna klauzula w kontrakcie zawodnika, która automatycznie przedłuży jego umowę o kolejny rok. Wymagania są proste i bazują jedynie na liczbie spotkań. Obecnie w Warszawie przebywają jego agenci, ale zgodnie z informacjami dziennikarza nie ma to związku z żadnymi negocjacjami.

Zważywszy, że Martins opuścił podczas bieżącej kampanii zaledwie jedno ligowe spotkanie, raczej ten zapis nie powinien być trudny do spełnienia i Portugalczyk zostanie na kolejny sezon w stolicy Polski.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO