„Haaland podjął już decyzje”
15.12.2019

Saga transferowa związana z Erlingiem Haalandem do bólu przypomina nam letnie zawirowania z Matthijsem De Ligtem. Norweg podobnie jak Holender jest rozchwytywany przez wiele klubów, a na decyzje czekamy wiele tygodni.

Obecny tydzień dla napastnika był dość pracowity. We wtorek rozegrał on bowiem mecz z Liverpoolem, zaś w środę spotkał się z władzami RB Lipsk i Borussii Dortmund, co potwierdził między innymi Julian Nagelsmann, który oprowadził zawodnika po centrum klubowym niemieckiej ekipy.

Angielskie media donosiły także o tajemniczym piątkowym spotkaniu Solskjaera z młodym piłkarzem. Szkoleniowiec Manchesteru United miał rzekomo namawiać swojego rodaka do zmiany klubu, na co Haaland rzekomo przystał. Dziś po meczu z Evertonem ten temat postanowili pociągnąć angielscy dziennikarze:

– Pojawiło się wiele spekulacji i wiecie, że nie mogę o tym mówić. Erling jednak już podjął decyzję i wie, co chce zrobić.

Z pewnością takie wzmocnienie przydałoby się Solskjaerowi w kontekście walki o TOP 4. Forma Anthony’ego Martiala w ostatnim czasie jest bardzo nierówna, a Marcus Rashford nie zawsze zdoła trafić do siatki. Przeciwko „The Toffees” błysnął Mason Greenwood, lecz Anglik nadal potrzebuje nabrać sporo doświadczenia do regularnej gry w pierwszym składzie.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO