Iniesta skrytykował ostatnie działania zarządu Barcelony

Andres Iniesta dziś miał pracowity dzień. Odwiedził Barcelonę na treningu, a także udzielił wywiadu na antenie “Onda Cero”. Na antenie radia skrytykował zachowanie klubu wobec trenera.

Były zawodnik “Blaugrany” w ostatnich dniach wrócił z Japonii do stolicy Katalonii i od tamtej pory aktywnie się udziela. Wziął dziś udział w treningu Barcelony. Podczas niego spotkał się z byłymi kolegami z zespołu, jak i również miał okazję porozmawiać z Ernesto Valverde.

Ponadto, na antenie radia Onda Cero udzielił wywiadu, w którym zapytano go zamieszanie w związku z potencjalnym zwolnieniem trenera.

– Zachowanie Barcelony było trochę niestosowne, klub powinien mieć szacunek dla swojego trenera. Mam nadzieję, że problemy w Barcelonie będą rozwiązane, ponieważ to, co się dzieje, nie jest przyjemne ani dla trenera, ani dla zawodników, ani fanów. – przyznał w rozmowie były piłkarz “Dumy Katalonii”.

Ponadto odniósł się do plotek na temat objęcia zespołu przez Xaviego, z którym przez lata występował w jednym zespole.

– Jedyną osobą, która wie, czy Xavi jest gotowy na to, by zostać trenerem Barcelony, jest sam Xavi. – dość zachowawczo wyraził się na temat plotek Andres Iniesta.

Wiele wskazywało na to, że Ernesto Valverde dziś zostanie zwolniony z Barcelony. Wciąż jednak pojawiają się sprzeczne głosy i oficjalna informacja jeszcze nie została potwierdzona. Możliwe, że dzisiejszy trening z klubem był dla Valverde ostatnim.

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO