Cavani coraz bliżej transferu. „Mamy ofertę od tego klubu”
20.01.2020

Dla Edinsona Cavaniego to najprawdopodobniej ostatni miesiąc w PSG. Urugwajczyk chce jak najszybciej opuścić Paryż i poszukać klubu, w którym otrzyma możliwość gry. Jednym z nich jest Atletico Madryt, ale „Rojiblancos” póki co bawią się z mistrzem Francji w kota i myszkę.

Ostatnia oferta podopiecznych Diego Simeone wynosiła zaledwie 10 milionów euro. Oczywiście – Paryżanie nie powinni wybrzydzać, ponieważ 32-latek tak czy siak opuści ich klub na zasadzie wolnego transferu latem. Mimo to PSG oczekuje nieco więcej i wówczas dopiero zasiądzie do poważnych rozmów.

Obecnie Cavani zmaga się z kontuzją pachwiny, ale według francuskich mediów to zwykłe kłamstwo i jedynie chęć wymuszenia transferu. Napastnik nie ukrywa, że ma zamiar przenieść się do Hiszpanii, a taki scenariusz przewidują także zarządcy klubu.

– Nie jestem pewien, czy Cavani będzie w naszym zespole jeszcze w lutym – stwierdził Tuchel po wczorajszym meczu.

– Cavani poprosił o odejście. Badamy te sytuacje. Mieliśmy ofertę od Atletico Madryt, ale jej nie zaakceptowaliśmy. Nie wiem, jak to się potoczy – tak z kolei sprawę przedstawił dyrektor sportowy, Leonardo.

Do końca okienka pozostało jeszcze sporo czasu i obie strony zapewne dojdą do porozumienia, tym bardziej że obecne rozbieżności finansowe nie są raczej murem, którego nie można przeskoczyć.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO