Tottenham rozważa kolejnego zawodnika do wzmocnienia ofensywy!
26.01.2020

Po kontuzji Harry’ego Kane’a moc Tottenhamu w ofensywie z pewnością zmalała. Nic dziwnego, że klub w ostatnich dniach okna będzie starał się przeprowadzić transfer na jedną z pozycji w ataku. Według doniesień mediów, kolejną z opcji jest Steven Bergwijn.

Zawodnik PSV Eindhoven rozgrywa dobry sezon w lidze holenderskiej. Do tej pory, 22-latkowi udało się strzelić 5 bramek oraz zanotować 10 asyst w 16 potyczkach Eredivisie. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, piłkarz ma na swoim koncie 6 trafień oraz 13 ostatnich podań do partnerów z drużyny.

Dobrą postawę zawodnika zauważyli przedstawiciele Tottenhamu, którzy zamierzają powalczyć o podpis Holendra w ostatnich dniach okna transferowego. Według informacji Fabrizio Romano, “Koguty” są przekonane, iż uda się osiągnąć porozumienie w sprawie całej transakcji.

Dość wymowny jest fakt, iż Steven Bergwijn nie znalazł się w składzie na mecz z Twente. Tutaj pojawiają się jednak sprzeczne doniesienia. Z jednej strony dziennikarze sugerują, że Steven został zwolniony z gry ze względu na możliwy transfer do Tottenhamu, z drugiej mówi się o buncie samego piłkarza, który miał przekazać klubowi jasny komunikat, iż nie będzie grać.

fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO