Thiago Silva i Edinson Cavani opuszczą Paryż już latem?

Kończy się pewna era? Jak informuje “L’Equipe”, już latem z Paris Saint-Germain odejdą Thiago Silva i Edinson Cavani.

Brazylijczyk trafił do Paryża w 2012 roku, a Urugwajczyk rok później. Wiele jednak wskazuje na to, że obecny sezon jest ich ostatnim w barwach “Les Parisiens”. Kontrakty obu zawodników dobiegają końca i bardzo możliwe, że z końcem czerwca opuszczą klub na zasadzie wolnego transferu.

Wydaje się, że zarówno Thiago Silva, jak i Edinson Cavani przyciągną kilku zainteresowanych. Brazylijczyk, który w tym roku 36. lat prawdopodobnie latem wróci do Brazylii. Doświadczony stoper mógłby się przydać choćby Fluminense, którego barwy reprezentował w latach 2006-2009.

Tymczasem Edinson Cavani na przyszły sezon może zostać w Europie. Już zimą mówiło się o tym, że jego pozyskaniem interesuje się Atletico Madryt. Według dziennika “AS”, zawodnik mógł trafi do stolicy Hiszpanii już zimą, aczkolwiek jego agenci zażyczyli sobie wówczas kwoty, której klub nie mógł spełnić.

Matka Urugwajczyka uważa, że to pomówienia i na łamach “ASa” stwierdziła, że najpierw klub powinien przeprosić 32-latka. Czy echa zimowych negocjacji wpłyną na decyzję Atletico?