Najbliższa kolejka Bundesligi przełożona na inny termin!

Niemiecka liga poszła w ślady angielskiej i francuskiej. Najbliższa kolejka Bundesligi została przełożona, jednak federacja nie podjęła decyzji co do kolejnych spotkań.

Z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa, wiele lig z całego świata postanowiło zawiesić rozgrywki. W ich ślady postanowiły pójść również władze Bundesligi, które dość długo zwlekały z podjęciem decyzji.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W niemieckich rozgrywkach wykryto już COVID-19 u piłkarza Hannoveru, Timo Huebersa. To jednak nie jedyny przypadek. Jak podał dziś Tomasz Urban, do zakażenia doszło również w FC Nuernberg.

Ponadto, podejrzenie koronawirusa wystąpiło również u trenera Paderbornu, Steffena Baumgarta. Szkoleniowiec przebywa w tej chwili z zespołem w Dusseldorfie. Zrobiono mu już testy, jednak klub wciąż czeka na ich wynik. Podobne dolegliwości mieli również dwaj jego podopieczni.

W związku z pierwszymi przypadkami zakażenia oraz kolejnymi podejrzeniami, Bundesliga zdecydowała się przełożyć mecze najbliższej kolejki. Nie wiadomo jednak, czy kolejne spotkania rozgrywek odbędą się w ustalonym wcześniej terminie. Decyzja dotyczy zarówno pierwszej, jak i drugiej klasy rozgrywkowej Niemiec.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO