Pięć osób zakażonych koronawirusem w Valencii. W tym trzech piłkarzy!
15.03.2020

W południe Ezequiel Garay poinformował w mediach społecznościowych, iż w jego wypadku test na koronawirusa okazał się pozytywny. Tuż po publikacji tej wiadomości, Valencia wydała komunikat informując, że w klubie jest pięć przypadków zakażenia koronawirusem. Jeden z dziennikarzy zdradził nazwiska tych osób.

Hiszpanie zaczynają mieć podobne problemy, jak Włosi. W kraju liczba zakażonych wzrasta w niepokojącym tempie. Siłą rzeczy, koronawirus pojawił się także u piłkarzy. Ezequiel Garay był pierwszym ogłoszonym graczem LaLiga, u którego test okazał się pozytywny. Tuż po przekazaniu wiadomości przez Argentyńczyka, Valencia wydała komunikat, informując, iż liczba przypadków zakażonych koronawirusem w klubie wynosi pięć osób.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Hector Gomez, dziennikarz dobrze zorientowany w kwestii ekipy “Nietoperzy” zdradził, że pozostałe osoby to dwóch piłkarzy – Eliaquim Mangala oraz Jose Gaya, a także doktor Juan Aliaga i delegat zespołu Francisco Jose Camarasa.

Zawodnicy czują się dobrze. Valencia w zeszłym tygodniu rywalizowała na własnym obiekcie w Lidze Mistrzów z Atalantą. Ze względów bezpieczeństwa, mecz odbył się bez udziału kibiców.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO