PZPN: Zawieszenie rozgrywek I i II ligi zostało przedłużone

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wydał komunikat o odwołaniu następnych kolejek. Spotkania zostaną rozegrane w najbliższym możliwym terminie.

Z powodu pandemii koronawirusa, 13 marca poinformowano o odwołaniu spotkań najbliższej kolejki I i II ligi. Choć PKO Ekstraklasa została zawieszona do końca miesiąca, niższe ligi na szczeblu centralnym musiały czekać na kolejne decyzje.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Dziś na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej pojawił się oficjalny komunikat o przełożeniu dwóch następnych kolejek I i II ligi.

Mając na uwadze aktualną sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze 24. i 25. kolejki Fortuna I ligi oraz II ligi zostają odwołane i odbędą się w najbliższym możliwym terminie – możemy przeczytać na stronie związku.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO