PZPN właśnie wysłał… powołania. Adamiakowa powraca
17.03.2020

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa i zastój w świecie futbolu nią spowodowany, wymusza na całym piłkarskim społeczeństwie niecodzienne działania. kluby już zaczęły grać między sobą w internetowe kółko i krzyżyk, statki, czy też Fifę. Stacje telewizyjne serwują nam transmisje meczów retro, czy też sprzed kilku lat, zapychając w ten sposób wolną ramówkę. To jednak nie koniec.

Obecna sytuacja jest świetną okazją, by wykazać się pomysłowością i kreatywnością w mediach społecznościowych, umilając kibicom czas bez piłki. Tak uczynił także PZPN za sprawą swojego twitterowego konta “Łączy nas piłka”.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jak wiadomo mecze towarzyskie reprezentacji Polski zostały odwołane, a biorąc pod uwagę okoliczności i kalendarz, który ulegnie wielkim zmianom, możliwe, że “biało-czerwonych” zobaczymy w akcji… dopiero za rok. Typowe powołania chwilowo odchodzą w zapomnienie, ale postanowiono ogłosić inne, dotyczące całego narodu…

Kanał “Łączy nas piłka” dołączył do propagowania akcji #zostańwdomu, walczącej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Na nasz “mecz” z epidemią powołano wszystkich Polaków: Kowalskiego, Nowaka, Woźniaka, czy także… pamiętną Adamiakową. Przekaz jest jasny – wszyscy gramy w tej samej drużynie i mamy jeden, wspólny cel. Obyśmy jak najszybciej stawili mu czoła.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO