Oficjalnie: Paulo Dybala został zakażony koronawirusem

Tym razem to niestety nie plotka. Paulo Dybala w mediach społecznościowych wyznał, że badania na obecność COVID-19 dały pozytywny wynik.

Pandemia koronawirusa jest wszechobecna i dotyczy także przedstawicieli najlepszych lig na świecie. Szczególnie narażeni są piłkarze występujący we Włoszech, gdyż to właśnie tam obecnie przybywa najwięcej przypadków. Zresztą COVID-19 został już wykryty u kilkunastu przedstawicieli włoskich klubów.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W samym Juventusie dotychczas potwierdzono dwa przypadki zakażenia. Jeszcze na początku ubiegłego tygodnia koronawirus został wykryty u Daniele Ruganiego, a ostatnio u Blaise’a Matuidiego. Paulo Dybala był obiektem pogłosek na temat potencjalnego zakażenia, aczkolwiek początkowo były one dementowane.

Niestety, okazały się prawdziwe. Argentyńczyk dziś poinformował w mediach społecznościowych, że on i jego partnerka są zakażeni koronawirusem.

W tym sezonie Paulo Dybala wystąpił w 34 meczach, w których zdobył 13 goli. Juventus zajmuje 1. miejsce w lidze z 63 punktami na koncie, o jeden więcej niż drugie w tabeli Lazio.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO