Daniele Rugani i Blaise Matuidi wygrali z koronawirusem

Dobra wiadomość dla fanów Juventusu. Daniele Rugani oraz Blaise Matuidi, u których jakiś czas temu wykryto zakażenie koronawirusem, już są zdrowi.

Włochy to jedno z państw, które najbardziej doświadczyły obecnej pandemii. Widoczne jest to również w tamtejszym futbolu, gdyż Covid-19 wykryto u wielu piłkarzy najwyższej ligi.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Pierwszy z przypadków zakażenia w Serie A został ogłoszony 18 marca. Wówczas Daniele Rugani z Juventusu pozytywnie przeszedł test na koronawirusa. Włoch nie był jedynym przypadkiem w zespole “Starej Damy”. Kilka dni później o zakażeniu poinformowali również Blaise Matuidi i Paulo Dybala.

Daniele Rugani i Blaise Matuidi ponownie przeszli testy na obecność koronawirusa. Oba wykazały negatywny wynik.

Rugani i Matuidi przeszli, zgodnie z protokołem, podwójną kontrolę testów diagnostycznych (wymazów) na obecność koronawirusa. Oba testy wykazały negatywny wynik. Piłkarze wyzdrowieli i nie podlegają już nakazu domowej izolacji – poinformowano w oficjalnym komunikacie na stronie Juventusu.