Angulo zdecydowany na odejście. Hiszpan otrzymał konkretną ofertę

04.05.2020

Najprawdopodobniej to ostatnie miesiące Igor Angulo na boiskach polskiej ekstraklasy. Zawodnik nie ma zamiaru przedłużać kontrakt z Górnikiem i 30 czerwca – nawet jeśli sezon potrwa nieco dłużej – zakończy swoją przygodę z Zabrzem.

Hiszpan od wielu miesięcy negocjował nowy kontrakt, ale już w styczniu jego słowa brzmiały niemalże jak pożegnanie z Polską i rozmowy w sprawie nowej umowy zostały przerwane. Dziś „Przegląd Sportowy” poinformował, że napastnik otrzymał propozycję z Indii, konkretnie od klubu z Indian Super League, gdzie gra wielu Hiszpanów.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Oczywiście głównym czynnikiem do przenosin są pieniądze. Zainteresowanie snajperem wykazuje także turecki Adana Demirspor, który w ostatnich latach mocno zabiegał o Hiszpana. W każdym z  tych klubów Angulo zarobi oczywiście więcej niż w Górniku i może liczyć na ostatni „duży” kontrakt.

Górnik szuka już następcy dla Angulo. Wśród kandydatów znalazł się Alex Sobczyk, zawodnik Spartaka Trnawa. W tym sezonie w 28 spotkaniach trafił 11 bramek i zaliczył 2 asysty. Co ciekawe Sobczyk ma polskie korzenie, a dwa lata temu zainteresowanie jego zakupem wykazywała Termalika Nieciecza.