Kolejne pozytywne wyniki badań na koronawirusa w PKO Ekstraklasie

Jak się okazuje, nie tylko w Rakowie wykryto przeciwciała COVID-19. Według informacji “Przeglądu Sportowego”, przypadki koronawirusa występują w większości klubów ekstraklasy.

Rano “Dziennik Zachodni” podał informację, że w Rakowie Częstochowa podczas testów wykryto obecność COVID-19. Pierwszy etap badania wykazuje jednak wynik pozytywny również u osób, które już wygrały z koronawirusem. Pracownik Rakowa prawdopodobnie zmagał się z nim w przeszłości, jednak musi ponownie przejść testy.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jak informuje “Przegląd Sportowy”, przypadek z Częstochowy nie jest jedyny. Z informacji Macieja Wąsowskiego wynika bowiem, że w większości klubów wykazano pozytywne wyniki. W tylko dwóch-trzech zespołach nie wykryto bowiem żadnych przypadków.

Osoby, które przeszły test pozytywnie, zostały skierowane na badania genetyczne, które polegają na wymazie z noso-gardzieli.

W tej chwili nie ma potwierdzonych informacji o tym, że któryś z piłkarzy albo pracowników klubu zmaga się z chorobą. Ekstraklasa SA wysłała jednak do klubów prośbę o wstrzymanie treningów do godziny 14. Wówczas prawdopodobnie władze ligi będą wiedzieć więcej.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO