Negatywne testy w Cracovii. Klub także wznowi treningi grupowe?!
06.05.2020

PZPN w środowy poranek wydał komunikat, w którym przedstawił listę sześciu zespołów dopuszczonych do treningów grupowych. We wszystkich tych drużynach wyniki badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 okazały się negatywne. W tym gronie nie było Cracovii, która także poinformowała o wynikach.

Kluby, w których pojawiły się pozytywne testy na obecność przeciwciał, mają przeprowadzić dalsze badania. Skoro Cracovia nie widniała na liście zespołów z pozwoleniem na grupowe przygotowania do wznowienia rozgrywek, można było przypuszczać, iż w krakowskiej ekipie były pozytywne testy.

Taki scenariusz wykluczył klub w oficjalnym komunikacie. Cracovia poinformowała, że wszystkie pobrane w dniu 4 maja wymazy z nosogardła na obecność koronawirusa dały wynik ujemny. Tym samym, nie ma w drużynie zakażonego piłkarza.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Można zatem przypuszczać, że Cracovia dołączy wkrótce do szóstki zespołów, które już od dziś (tj. 6 maja) mogą wznowić treningi grupowe.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO