Denizlispor w letnim oknie transferowym pozyska trzech Polaków?

22.05.2020

Już latem trzech polskich piłkarzy może zasilić klub tureckiej ekstraklasy. Według tamtejszych mediów z Denizlisporem są łączeni Maciej Rybus, Dominik Furman i Filip Bednarek.

Stachowiak odszedł z powodów finansowych

W obecnym sezonie w barwach Denizlisporu występowali dwaj Polacy. Zarówno Radosław Murawski, jak i Adam Stachowiak byli ważnymi postaciami zespołu.

Były bramkarz Odry Wodzisław postanowił jednak się rozstać z tureckim klubem w trakcie zawieszenia ligi. Przyczyną rozwiązania umowy były zaległości finansowe klubu wobec zawodnika. Z kolei Radosław Murawski ma ważny kontrakt do końca przyszłego sezonu.

Polska kolonia w Denizlisporze?

Według doniesień tureckiego “Yeni Asir”, Denizlispor interesuje się trzema kolejnymi polskimi piłkarzami. Na celowniku klubu znaleźli się Maciej Rybus, Dominik Furman i Filip Bednarek. Cała trójka może latem trafić do Turcji za darmo, gdyż każdemu z nich z końcem sezonu wygasa dotychczasowa umowa.

Denizlispor jest beniaminkiem tureckiej Super Lig i obecnie zajmuje 10. miejsce w lidze. Czy propozycje klubu dla zawodników okażą się atrakcyjne? Patrząc na przypadek Adama Stachowiaka, mogą się wiązać z ryzykiem.

Fot. Denizlispor