Ubiegłoroczny uczestnik LM sięgnie po zawodnika z ekstraklasy?!
28.05.2020

Już niebawem możemy być świadkiem dość sensacyjnego transferu z ekstraklasy do Crveny Zvezdy. Ubiegłoroczny uczestnik Ligi Mistrzów ma w planach latem wzmocnić lewą stronę pomocy, a orbicie zainteresowań serbskiego klubu znalazł się zawodnik z ekstraklasy – Srdjan Spiridonović.

Crvena walczy z Partizanem

26-latek trafił do Pogoni Szczecin ubiegłego lata za 150 tysięcy euro z Panioniosu. Austriak momentalnie przystosował się do naszej ligi i w tym sezonie w 24 spotkaniach trafił 6 bramek i zanotował 3 asysty. Nic zatem dziwnego, że pomocnik wpadł w oko krajowemu mistrzowi.

Według informacji dziennika „Teleks”, Crvena Zvezda stanie do walki o zawodnika z Partizanem Belgrad. Szykuje się zatem rywalizacja pomiędzy odwiecznymi rywalami o młodzieżowego reprezentanta Austrii, który ma także serbskie obywatelstwo.

Kontrakt do 2022

Srdjan ma umowę z Pogonią do czerwca 2022 roku. Spiridonović w swojej karierze grał dla wielu klubów. W przeszłości próbował swoich sił między innymi w Rapidzie oraz Austrii Wiedeń, a także na niższych poziomach we Włoszech.

Dla Pogoni byłaby to z pewnością spora strata. Z drugiej strony klubowi przyda się na pewno zastrzyk gotówki.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO