Odra Opole – GKS Jastrzębie. Kursy, typy (7.06.2020)

Odra Opole zmierzy się na własnym stadionie z GKS-em Jastrzębie. Czy opolanie uciekną ze strefy spadkowej? A może to drużyna ze Śląska udowodni, dlaczego zasługuje na miejsce w barażach o awans?

Odra Opole – GKS Jastrzębie zapowiedź

W pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek, Odra zremisowała na wyjeździe z Radomiakiem. Wynik, jak i całe spotkanie udowodniły, że zespół z Opola ma jakość w defensywie, a czasy gdy drużyna przegrywała 1:6 z GKS-em Tychy odeszły do lamusa. Podopieczni Dietmara Brehmera liczą na lepszy czas i ucieczkę ze strefy spadkowej.

Tymczasem GKS Jastrzębie obecnie zajmuje 6. miejsce w lidze i jest na dobrej pozycji wyjściowej, by wziąć udział w barażach o ekstraklasę. W minionej kolejce Warta Poznań pokonując zespół 2:1 udowodniła, że drużynie Jarosława Skrobacza jeszcze trochę brakuje do czołowych miejsc. Baraże są jednak wciąż w zasięgu GKS-u.

Jeśli Jastrzębie chce się włączyć do walki o awans, wygrana z Odrą powinna być koniecznością. Mecz może się jednak okazać dla zespołu ze Śląska bardzo wymagający. Wiele będzie zależeć przede wszystkim od postawy w defensywie obu drużyn. Warto podkreślić, że mimo dziesięciu miejsc różnicy, zarówno Odra, jak i GKS mają na koncie 29 straconych goli.

Odra Opole – GKS Jastrzębie kursy

Bukmacherzy oceniają prawdopodobieństwo wygranej obu drużyn tak samo – na 2.74. Nieco większy kurs wyliczono na remis – 2.93. Nic dziwnego, gdyż każde zakończenie tego spotkania jest prawdopodobne.

Odra Opole – GKS Jastrzębie typy

Odra Opole przez dwa ostatnie mecze w lidze zachowała czyste konto. Możliwe, że tak będzie i tym razem, choćby przez pierwszą połowę. Warto dodać też, że w meczach tych zespołów więcej goli pada w drugiej połowie.

Odra – GKS Jastrzębie | Typ: Odra zachowa czyste konto w pierwszej połowie @1.55

Odra – GKS Jastrzębie | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @2.11

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO