Hamburger SV – Holstein Kiel. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?
08.06.2020

W ostatnim meczu 30. kolejki 2. Bundesligi zawodnicy Hamburger SV zmierzą się na własnym obiekcie z Holstein Kiel. Gospodarze cały czas mają spore szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Goście z kolei powoli mogą już myśleć o kolejnym sezonie na zapleczu, choć utrzymanie w lidze nie jest jeszcze pewne.

Hamburger plasuje się obecnie na trzecim miejscu w tabeli. Ta lokata na koniec sezonu pozwala drużynie walczyć o awans na zasadzie rywalizacji w play-offach z ekipą broniącą się przed spadkiem w Bundeslidze.

Podopieczni Dietera Heckinga z pewnością chcieliby zagwarantować sobie bezpośredni awans. W szczególności, że stara do drugiego Stuttgartu, który zdobył tylko jedno oczko w tej kolejce, wynosi zaledwie trzy punkty. Przy poniedziałkowym zwycięstwie, piłkarze Hamburger SV przesuną się zatem w tabeli.

Szanse na komplet punktów w rywalizacji z Holstein Kiel wydają się spore. Goście zajmują obecnie dwunaste miejsce w lidze. Przewaga drużyny nad szesnastą lokatą wynosi na ten moment osiem punktów. Biorąc pod uwagę fakt, iż bez poniedziałkowego meczu pozostały już tylko cztery kolejki, gracze z Kilonii powinni się utrzymać.

Hamburger SV – Holstein Kiel. Gdzie oglądać?

Mecze drugiej Bundesligi transmituje nadawca Eleven. Poniedziałkową rywalizację obu drużyn można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1.

Hamburger SV – Holstein Kiel. Na żywo

W związku z obowiązującymi zasadami, mecz odbędzie się oczywiście bez udziału publiczności. Sama potyczka rozpocznie się natomiast o godzinie 20:30 na stadionie Volksparkstadion w Hamburgu. Spotkanie poprowadzi arbiter Bastian Dankert.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO