Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?
14.06.2020

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej ekstraklasy zawsze jest napakowana emocjami. Wielu wrażeń spodziewamy się między innymi po meczu Jagiellonii z Piastem Gliwice. 

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice transmisja LIVE

Jagiellonia po trudnej rundzie jesiennej i zwolnieniu trenera, powoli wychodzi na prostą. Zdobycie 7 na 9 możliwych punktów sprawiło, że Jaga zapewniła sobie miejsce w czołowej ósemce. Straty punktów przez rywali także spłaszczyły tabelę i obecnie ekipa z Białegostoku traci do trzeciego Śląska Wrocław zaledwie dwa punkty.

Natomiast Piast Gliwice chyba na dobre zapomniał o mistrzostwie Polski. Jednym z powodów jest oczywiście dobra forma Legii, a drugim strata punktów przeciwko Górnikowi Zabrze. Zespół z Górnego Śląska potrafił powstrzymać ekipę Fornalika i po bezbarwnym spotkaniu obejrzeliśmy bezbramkowy remis.

Tym razem drużynę mistrza Polski czeka wyjazd do Białegostoku. “Jaga” po raz ostatni na własnym obiekcie przegrała na początku grudnia z Zagłębiem Lubin. Drużyna Iwajło Petewa znajduje się w naprawdę dobrej formie i dziś sprawi Piastowi sporo kłopotów.

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice. Gdzie oglądać?

Transmisję z dzisiejszego meczu przeprowadzi Canal+ NOW oraz TVP Sport. Spotkanie będzie dostępne także na platformie nc+GO i stronie internetowej sport.tvp.pl.

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice na żywo

Mecz Jagiellonii z Piastem odbędzie się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Ze względu na obecną sytuacje zostanie on rozegrany bez obecności kibiców.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO